Wear 4D+

Ücretsiz eğlence uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 256 MB
  • Version 1.33
  • Dil İngilizce
  • Firma Octagon Studio Ltd
Wear 4D+ uygulaması, kıyafetlerinizi olağanüstü giysilere dönüştürmenizi sağlar.

Giysi çizgisindeki Augmented Reality teknolojisinin uygulanmasına uyum sağlamak için özel olarak tasarlanmış Wear 4D+ uygulaması, artırılmış gerçeklik görüntülerinin yakınlaştırıp açılmasına ve döndürülmesine olanak tanır. Giyim koleksiyonunuzda yer alan sürprizlerin ortaya çıkmasına olanak tanıyan bu uygulama tamamen ücretsiz!

Wear 4D+ uygulaması, akıllı telefonunuzu kapmanız ve AR giysilerinizi taramanız için gizli animasyonlu görüntülerin gerçek hayatta yer alan ses efektleri ve arka plan müzikleri ile tamamlanmasıyla ortaya çıkmıştır.

Kullanıcıların parmaklarını kaydırarak artırılmış gerçeklik görüntülerini yakalayarak açmasına yardımcı olan bu uygulama, ekran görüntülerini yakalamanızı ve bu görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşmanızı da sağlar.

Özel perakende mağazalarında yer alan Wear 4D+ etiketi ile AR T-shirtlerinizi bularak eğlenceye başlayın!

Koleksiyonunuzu ve giyim çizginizin tamamının nerede görüntüleneceğini gösterebileceğiniz bu uygulama ile aramanızı daraltmak için belirli kategorilerde filtreleme özelliğini de kullanabilirsiniz. Filtrelerin ayrıntılı bilgilerine ulaşmak istediğiniz durumlarda da ürün üzerine dokunmanız yeterli olacaktır.

Kullanımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu uygulamayı cihazınıza yükleyerek, ürün ve zaman periyodları hakkında bilgi edinebilir, giyim hattının genel performansını değerlendirebilirsiniz. Marka sahiplerinin de ürün performanslarını analiz edip inceleyebileceği Wear 4D+ uygulamasını sizde kullanın,  heyecanı doyasıya yaşayın!

Daha Fazla Göster
Wear 4D+ indir